05.02.2016 - 14:06
Přečeteno: 1337x
Horní Planá | Infocentrum |

Paní zima zasypala před víkendem 5. - 7.2. Šumavu prachovým sněhem.
Na Lipně a Sternsteinu napadlo 5 – 10 cm nového sněhu a na Hochfichtu dokonce přes 20 cm!
Na sjezdovkách tak před víkendem panují výborné podmínky a upraveny byly i běžecké stopy.

Skiareál Lipno

Ve Skiareálu Lipno je otevřeno 7,5 km sjezdovek a v provozu jsou všechna přepravní zařízení. O víkendu je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program plný soutěží a her.

Sternstein replica watches

Během noci napadlo kolem 10 cm čerstvého prašanu a v provozu byla také sněžná děla. Otevřeny jsou 3 ze 4 sjezdovek, na kterých leží až 40 cm sněhu a v provozu jsou všechny lanovky a vleky.

Hochficht

Na Hochficht se vrátila ladovská zima. Během posledních 24 hodin napadlo přes 20 cm prašanu a okolní krajina vypadá jako v zimní pohádce!
V provozu jsou všechny lanovky a vleky a na sjezdovkách leží až 80 cm sněhu. Otevřeno je 20 km sjezdovek včetně Funparku a zábavných drah s vlnami.

V běžeckém areálu Schöneben je upraveno 68 km tras pro klasiku i bruslení. Vstup je zpoplatněn 3,50 €/osoba a den.

Běžky Frymburk - Lipno

V lese mezi Frymburkem a Kramolínem okolo vrcholu Kaliště byl upraven skútrem s křídlem (bez stopořezu) 8,6 km dlouhý okruh. Kvalita stop je vhodná pro horší lyže, protože sněhová pokrývka je místy slabá.